DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kurz šití a ručních prací

Kurz šití a ručních prací aneb umění našich babiček.
 
Mnohé dnešní mladé hospodyňky by si rády něco zhotovily samy, ručně, vlastními silami, ale bohužel je to nemá kdo naučit.
V našich kurzech můžete získat dovednosti, které předchozí generace považovaly za samozřejmé. Není třeba mít ručně vyšívanou výbavu, ale i maličkost potěší. Vyšité jméno členů rodiny na prostírání, drhaný pásek na šaty nebo háčkovaná aplikace na tričku.
 
 
 
V lednu (14. 1. -18. 1. 2019) zahajujeme základními kurzy  pro ty, kteří o dané činnosti nic neví, neměli možnost si vyzkoušet a mají zájem.
 
 
Lekce je vždy dvouhodinová. A: 9 - 11 hod., B: 13 - 15 hod., C: 15 - 17 hod.
 
 
 
Pondělí:          Základní kurz šití
Úterý:              Základní kurz vyšívání
Středa:            Základní kurz pletení
Čtvrtek:           Základní kurz háčkování
Pátek:             Základní kurz drhání
 
 
 
Pokud se v daný den a hodinu přihlásí pouze jeden zájemce, bude mu nabídnut náhradní termín. Počet účastníků je max. 6 osob, u kurzů šití je počet omezen na 4 osoby podle počtu šicích strojů. Další osoba by si musela přivézt stroj vlastní.
Cena za jednu lekci je 300,- Kč. Placeno převodem na účet nebo hotově před zahájením lekce. V ceně je zahrnut základní  materiál pro daný kurz a zapůjčení pomůcek (háček, jehlice, šicí stroj). Cena neobsahuje žádný druh pojištění.
 
 
 
Přihlásit se můžete na adrese:    Lilka.p@seznam.cz nebo telefonicky na: 724 172 413
Výuka probíhá na adrese:           Hlavní 61, Nové Sedlice
 
 
 
Výuku je možné přenést do Vašeho kulturního domu, klubu, střediska volného času, apod. Pouze u kurzu šití toto není možné, šicí stroje netransportujeme.
Cena kurzu by byla navýšena o dopravu lektorky, 2 Kč/km, z místa Nové Sedlice a zpět.